Nav view search

Navigace

Alternative flash content

Requirements

Hledat

Zateplování fasád

Chcete ušetřit za energie na vytápění? Ušetřete a zároveň výhodně investujte do své budoucnosti! Zateplení fasády vám to umožní. Nezávisle na tom, zda je léto, nebo zima, zateplení fasády přinese teplotní komfort do vašeho domova. Toto řešení je ekologické, uživatelům domů kromě nemalých úspor přináší také lepší tepelnou pohodu v interiéru a celkově zdravější bydlení. Vnější zateplení ochrání dům před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je mráz, nebo slunce a zároveň dodá vašemu domu nový design. Dobře zateplená fasáda také zamezuje pronikání hluku z rušného městského prostředí. Nemovitost získá cela nový a moderní vzhled a ihned se zvýší její tržní hodnota. Přemýšlíte-li o zateplení, potom nás neváhejte kontaktovat s konkrétním požadavkem na zateplení fasády vašeho domu. Jsme specialisté na zateplování fasád a celkovou revitalizaci panelových domů, po realizaci sami ucítíte příjemnou změnu v tepelné pohodě i v účtech za energie. Pro zateplení používáme pouze kvalitní certifikované a v praxi odzkoušené zateplovací systémy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, s maximální péčí.

Certifikace pro zateplování fasád

Zateplování fasád bytových domů provádíme vždy dle platných technických a technologických předpisů daných výrobcem zateplovacího systému (např. BAUMIT, CEMIX) a projektovou dokumentací pro realizaci stavby!

Naše společnost vlastní také certifikaci: „Osvědčení odborné způsobilosti k provádění zateplovacích systémů“, které vydává: Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p..

Držitelé osvědčení musejí práce provádět po celou dobu realizace zakázky správným způsobem tak, aby prošli kontrolami, které ústav provádí namátkově! Ohlášené i neohlášené kontrolní návštěvy auditorů přímo na stavbě, a to kdykoliv v době platnosti osvědčení, prováděné nejméně dvakrát ročně!

Zde odkaz na prospekt ETIKS Baumit

 

Zde vidíte názornou ukázku provádění kontaktního zateplovacího systému:

 

1. Osazení soklového profilu

Zateplení

2. Nanesení lepidla na izolant

Zateplení

3. Nalepení izolantu

Zateplení

4. Broušení povrchu izolantu

Zateplení

5. Montáž hmoždinek

Zateplení

6. Osazení rohových a připojovacích profilů

Zateplení

7. Nanesení stěrkové hmoty 

Zateplení

8. Vtlačení síťoviny do stěrkové vrstvy

Zateplení

9. Srovnání povrchu stěrkové vrstvy

Zateplení

10. Penetrace stěrkové vrstvy základním nátěrem

Zateplení

11. Nanesení fasádní omítky a její strukturování

Zateplení